Wybierz piętro


Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą inwestycję – osiedle FELIN – SKALSKIEGO, zaprojektowaną przez GPA (Gurbiel Pracownia Architektoniczna).

Przy ul. Generała Stanisława Skalskiego na lubelskim Felinie powstaje zespół trzech budynków wielorodzinnych o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej podziemnej, gdzie znajdą się garaże wielostanowiskowe z miejscami postojowymi i zamykanymi boksami garażowymi oraz komórki lokatorskie.

W budynku B1 zaprojektowano 44 lokale mieszkalne, w budynku B2 powstanie 89 mieszkań, a w budynku B3 – 63 lokale.

Strukturę lokali stanowią atrakcyjne mieszkania o przemyślanych rozkładach, dających możliwość funkcjonalnego zaprojektowania wnętrz. We wszystkich mieszkaniach znajdą się duże balkony.

Budynki będą w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych.
Umożliwią one dostęp do kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego garażu i komórek lokatorskich.

W mieszkaniach będzie wygodne ogrzewanie z sieci miejskiej LPEC.

Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, która rozwija się bardzo szybko,
z dogodnym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic, a także obwodnicy miasta.

W sprzedaży są lokale mieszkalne w budynku B2. W ofercie są mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe o zróżnicowanych układach i metrażach od ok. 49 do 65 m2.

Planowany termin zakończenia prac budowlanych przy budynku B2 – kwiecień 2020 roku.

 

Rozpoczęliśmy również sprzedaż lokali w budynku B3. W ofercie są mieszkania 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanych układach i metrażach od ok. 30 do 65 m2

Planowany termin zakończenia prac budowlanych przy budynku B3 – styczeń 2021 roku.

Nasze inwestycje

 

Ilość pokoi:

 

Metraż (m2):

 

Facebook