Wybierz dom

Bliźniaki Strzeszewskiego:

 

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

BLIŹNIAKI, Strzeszewskiego

Przy ul. Czesława Strzeszewskiego w Lublinie powstało kameralne osiedle – trzy budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie wolnostojącej oraz jeden budynek w zabudowie bliźniaczej usytuowane na działkach o powierzchni 342-850 m2.

Budynki wyróżniają się nowoczesną formą, dopracowanymi detalami architektonicznymi oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Oferujemy atrakcyjne lokale o całkowitej powierzchni użytkowej ok. 150 m2, z jednostanowiskowym garażem oraz miejscem na drugie auto na podjeździe przed domem. Budynki mają po dwie kondygnacje mieszkalne. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na zadaszony taras, otwarta kuchnia i toaleta. Natomiast na piętrze zaprojektowano trzy jasne, ustawne pokoje (w tym jedną sypialnię z indywidualną łazienką) oraz dużą garderobę i łazienkę ogólną.

Domy wybudowane są w oparciu o technologię tradycyjną w stylu nowoczesnym, z najwyższej jakości materiałów, co zapewni trwałość i solidność budynków. Wyposażone są w instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, sanitarne, gazowe oraz centralnego ogrzewania z kotłem gazowym i grzejnikami.

Działki zostały zagospodarowane i ogrodzone. Dojazd do budynków zapewnia zamknięta szlabanem droga, co gwarantuje ciszę, spokój i niewielkie natężenie ruchu.

 

Nasze inwestycje

 

Ilość pokoi:

 

Metraż (m2):

 

Facebook