Apartamenty LIPOWY PARK to cztery zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które tworzą eleganckie i przytulne osiedle w rejonie ulic Bielskiego/Strzeszewskiego/Jamrożka/Czumy w Lublinie.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z garażem i ogródkiem w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych Lublina.

Tworzymy dwurodzinną przestrzeń możliwości – piętrowe domy z użytkowym poddaszem, w których zaprojektowano dwa osobne mieszkania, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność użytkowników. Do każdego lokalu przynależy garaż i pomieszczenie gospodarcze.

W każdym z domów dwulokalowych układ funkcjonalny większego mieszkania został zaplanowany na dwóch kondygnacjach. Na piętrze mieści się strefa dzienna z salonem i kuchnią oraz toaletą. Schody prowadzą z holu na poddasze, gdzie zanjduje się komfortowy azyl nocny – dwie lub trzy sypailne oraz duża łazienka. Mniejszy lokal mieści się na parterze, gdzie zaplanowano salon, jedną lub dwie sypialnie, kuchnię i łazienkę. W części mieszkań w salonie wykonano podejście pod kominek.

W ofercie zanjdują się zarówno gotowe, jak i w realizacji, mieszkania 3- oraz 5-pokojowe o zróżnicowanym metrażu od 62,6 do 119,2 m2.

Nasze inwestycje

 

Ilość pokoi:

 

Metraż (m2):

 

Facebook