Lipowy Park czwarty etap:


Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Apartamenty LIPOWY PARK to zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które tworzą eleganckie i przytulne osiedle w rejonie ulic Bielskiego/Strzeszewskiego/Jamrożka/Czumy w Lublinie.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z garażem i ogródkiem w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji – przy ul. Ignacego Czumy oraz Zdzisława Jamrożka w Lublinie powstają dwa zesopły 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

W każdym domu zaprojektowane zostały dwa samodzielne lokale, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynków znajdą się garaże, a na tyłach domów wydzielone ogródki.

W ofercie mamy atrakcyjne bezczynszowe mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 66 do ponad 89 m2. Do każdego przynależeć będzie duży garaż jedno- lub dwustanowiskowy.

Termin zakończenia inwestycji przy ul. Ignacego Czumy zaplanowany jest na 31 lipca 2018 roku, natomiast termin zakończenia prac budowlanych przy zespole budynków przy ul. Zdzisława Jamrożka zaplanowany jest na 31 grudnia 2018 roku.

 

Atuty lokalizacji:

  • spokojna, zielona część miasta;
  • sąsiedztwo kameralnej zabudowy;
  • bliskość miejsc handlowo-rekreacyjnych (OLIMP, AUCHAN, IKEA);
  • łatwy i szybki dojazd do centrum Lublina;
  • doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta oraz z obwodnicą;
  • bliskość ścieżek rowerowych, dająca możliwość aktywnego wypoczynku.

Nasze inwestycje

 

Ilość pokoi:

 

Metraż (m2):

 

Facebook