Lipowy Park czwarty etap:


Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Mieszkania Lublin

Apartamenty LIPOWY PARK to zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które tworzą eleganckie i przytulne osiedle w rejonie ulic Bielskiego/Strzeszewskiego/Jamrożka/Czumy w Lublinie.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z garażem i ogródkiem w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji – przy ul. Ignacego Czumy w Lublinie powstaje zespół 4 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym domu zaprojektowane zostały dwa samodzielne lokale, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynków znajdą się garaże, a na tyłach domów wydzielone ogródki.

W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania 4-pokojowe o powierzchni od 66 do ponad 89 m2. Do każdego przynależeć będzie duży garaż jedno- lub dwustanowiskowy.

Termin zakończenia inwestycji zaplanowany jest na 31 lipca 2018 roku.

W niedługim czasie rozpoczniemy realizację widocznego na wizualizacjach osiadla bliźniaczego zespołu 4 budynków przy ul. Zdzisława Jamrożka.

Atuty lokalizacji:

  • spokojna, zielona część miasta;
  • sąsiedztwo kameralnej zabudowy;
  • bliskość miejsc handlowo-rekreacyjnych (OLIMP, AUCHAN, IKEA);
  • łatwy i szybki dojazd do centrum Lublina;
  • doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta oraz z obwodnicą;
  • bliskość ścieżek rowerowych, dająca możliwość aktywnego wypoczynku.

Nasze inwestycje

 

Typ:

 

Ilość pokoi:

 

Metraż (m2):

 

Facebook