Termin realizacji: Rok 2018

Bliźniaki Strzeszewskiego


Przy ul. Czesława Strzeszewskiego w Lublinie powstaje kameralne osiedle – cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie wolnostojącej usytuowane na działkach o powierzchni 700-850 m2.

Budynki wyróżniają się nowoczesną formą, dopracowanymi detalami architektonicznymi oraz funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Oferujemy atrakcyjne lokale, każdy o całkowitej powierzchni użytkowej 149,91 m2 z jednostanowiskowym garażem oraz miejscem na drugie auto na podjeździe przed domem. W każdym budynku wydzielono dwa samodzielne lokale, które mają po dwie kondygnacje mieszkalne. Na parterze znajduje się duży salon z wyjściem na zadaszony taras, otwarta kuchnia i toaleta. Natomiast na piętrze zaprojektowano trzy jasne, ustawne pokoje (w tym jedną sypialnię z indywidualną łazienką)oraz dużą garderobę i łazienkę ogólną.

Domy zostaną wybudowane w oparciu o technologię tradycyjną w stylu nowoczesnym, z najwyższej jakości materiałów, co zapewni trwałość i solidność budynków. Wyposażone będą w instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne, sanitarne, gazowe oraz centralnego ogrzewania z kotłem i grzejnikami.

Działki zostaną zagospodarowane i ogrodzone. Dojazd do budynków zapewni zamknięta droga, co gwarantuje ciszę, spokój i niewielkie natężenie ruchu.

Termin zakończenia inwestycji 31 marca 2018 roku.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.