Inwestycje zrealizowane

Nowe mieszkania Lublin z GALADOM S.A.


Jeżeli poszukujecie Państwo nowego mieszkania w Lublinie – to świetnie trafiliście!

Oferujemy duży wybór mieszkań w naszych najnowszych inwestycjach. Duża rozpiętość metrażu pozwala na dobranie odpowiedniego mieszkania do przedstawionych potrzeb. 

Nasze nowe mieszkania w Lublinie tworzymy z myślą o Państwa wygodzie, dlatego rozmieszczenie pomieszczeń pozwala w sposób efektywny wykorzystać dostępną przestrzeń. Możliwe jest także dokonanie zmian lokatorskich, na odpowiednio wczesnym etapie realizacji konkretnej inwestycji.

Nowe mieszkania w Lublinie oferowane przez nas, znajdują się w specjalnie wybranych przez nas lokalizacjach. W ten sposób mogą Państwo z znajdujących się w pobliżu sklepów i punktów usługowych. 

Zapraszamy do sprawdzenia naszych najnowszych inwestycji, które prężnie dla Państwa budujemy. Nowe mieszkania Lublin?


Nowe domy Lublin


W naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość zakupu domu jednorodzinnego lub wielorodzinnego. Do tej pory zrealizowaliśmy kilka takich inwestycji.

Nowe domy w Lublinie budujemy w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań budowlanych. Realizując nasze inwestycje, priorytetem jest dla nas jakość wykonania oraz terminowość.

Lokalizacje, które wybieramy pod nowe domy w Lublinie, znajdują się w spokojnych częściach miasta, byście Państwo mogli w pełni korzystać z komfortu, jaki daje zamieszkanie w domu wolnostojącym, szeregowcu lub bliźniaku.

Nowe mieszkania w Lublinie, jak również nowe domy Lublin budowane przez GALADOM S.A. to wybór spośród osiedli, które pozwolą Państwu znaleźć swój własny kąt.

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego, mailowego, a także odwiedzenia nas w biurze sprzedaży, gdzie z przyjemnością zaprezentujemy ofertę dotyczącą naszych aktualnych inwestycji oraz odpowiemy na wszystkie, związane z nimi pytania.


Nowe mieszkania w Lublinie z rynku pierwotnego


Obecnie przed mieszkaniami z rynku pierwotnego stawiane są wysokie wymagania. Dbałość o jakość i dokładność wykonania nie są dla nas niczym nadzwyczajnym. To standard, który zapewniamy od wielu lat mieszkańcom naszych osiedli w Lublinie. Dzięki nieustannemu dążeniu do rozwoju i śledzenia trendów, zapewniamy mieszkania oraz domy wykonane w oparciu o nowoczesną technologię budowlaną. Jako doświadczony deweloper Lublin wiemy, co jest dla Was ważne.

Nasze mieszkania i domy spełniają nie tylko obecne standardy dotyczące projektu i wykonania, ale także pozwalają cieszyć się dobrze rozbudowaną infrastrukturą. W około naszych osiedli znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola czy przychodnie.

Jednakże przed zakupem nieruchomości, warto zapytać dewelopera o komplet dokumentów, który składa się z: pozwolenia na budowę, rachunku powierniczego, prospektu informacyjnego, hipoteki oraz standardu wykończenia. Zapoznając się z dokumentacją, można uniknąć wielu niedomówień, a tym samym być pewnym zakupu.