Termin realizacji: Lata 2019-2020

Osiedle Felin – Skalskiego

Przy ul. Generała Stanisława Skalskiego na lubelskim Felinie powstał zespół trzech czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

Inwestycja charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, która rozwija się bardzo szybko,
z dogodnym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic, a także obwodnicy miasta.

W budynku B1 zrealizowano 43 mieszkania, W budynku B2 powstanie 89 lokali mieszkalnych, natomiast w budynku B3 – 63 lokale. Na kondygnacjach podziemnych znajdą się  komórki lokatorskie oraz wielostanowiskowe garaże podziemne z miejscami postojowymi i zamykanymi boksami garażowymi. Strukturę lokali stanowią atrakcyjne mieszkania 2- 3- i 4-pokojowe, o przemyślanych rozkładach, dających możliwość funkcjonalnego zaprojektowania wnętrz. We wszystkich mieszkaniach znajdują się duże balkony.

Budynki są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych. Umożliwią one dostęp do kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnych garaży i komórek lokatorskich. Ogrzewanie i woda ciepła w budynku z miejskiej sieci LPEC.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.