Termin realizacji: Rok 2021

Osiedle Foksal II

Osiedle Foksal to dwuetapowa inwestycja realizowana przy zbiegu ulic Firlejowskiej oraz Zgodnej w Lublinie. W ramach drugiego etapu Foksal II powstał 4-kondygnacyjny budynek z 63 lokalami mieszkalnymi, 2 lokalami usługowymi oraz parkingiem podziemnym przy ulicy Zgodnej 9a.

Strukturę lokali mieszkalnych stanowią mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe o przemyślanych rozkładach, dających możliwość funkcjonalnego projektowania wnętrz. Do każdego mieszkania przynależy balkon a do największych mieszkań dwustronnie rozkładowych – 2 balkony.

Przed budynkiem zagospodarowano teren na dodatkowe miejsca postojowe, plac zabaw oraz teren zielony z nasadzeniami drzew i krzewów.

Budynek posiada 4 klatki schodowe z nowoczesnymi, cichobieżnymi windami, w pełni dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Lokale zostały oddane w stanie deweloperskim, przygotowane do końcowego wykończenia przez nabywców.

Osiedle jest położone w spokojnej, zielonej części miasta z doskonałym, dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic. Bezpośrednio przed budynkiem, przy ulicy Łęczyńskiej znajduje się przystanek MPK. Zaledwie kilkanaście metrów od inwestycji znajdują się rekreacyjne tereny zielone nad rzeką Bystrzycą wraz ze ścieżkami rowerowymi.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.