Termin realizacji: Rok 2016

Osiedle Foksal


Inwestycja przy ulicy Firlejowskiej 2, 2a oraz 2b w Lublinie charakteryzuje się ciekawą, nowoczesną architekturą. Osiedle położone jest w spokojnej, zielonej części miasta, z doskonałym dojazdem do centrum Lublina oraz innych dzielnic – w bliskim sąsiedztwie zmodernizowanej ulicy Łęczyńskiej.

Teren osiedla został całkowicie zagospodarowany – zaprojektowano dużą ilość zieleni, plac zabaw dla najmłodszych, wydzieloną strefę zewnętrznych miejsc postojowych oraz miejsca dla rowerów. Bezpieczeństwo zapewnia mieszkańcom ogrodzona strefa dostępu do osiedla oraz monitoring.

Budynki są w pełni dostępne dla osób niepełnosprawnych. Nowoczesne, cichobieżne windy zaprojektowano we wszystkich klatkach schodowych. Umożliwią one dostęp do wszystkich kondygnacji nadziemnych oraz zjazd do podziemnego parkingu i komórek lokatorskich.

W mieszkaniach jest ogrzewanie z kotłowni gazowej zlokalizowanej na ostatniej kondygnacji w budynku nr 2, zasilającej wszystkie budynki.

Mieszkania zrealizowane zostały w tzw. standardzie deweloperskim – przygotowane do końcowego wykończenia przez nabywców.

Usytuowanie budynków, otoczenie, sąsiedztwo zabudowy jednorodzinnej, zapewnia spokój i ciszę, a bliskość ścieżek rowerowych, Parku Bronowickiego i terenów nadrzecznych daje możliwość aktywnego wypoczynku.

Ponadto rejon ul. Łęczyńskiej (Stare Bronowice) został objęty Programem Rewitalizacji dla Lublina.

Zapraszamy do obejrzenia gotowych mieszkań – prosimy o kontakt, nasz pracownik zaprezentuje Państwu lokal na terenie inwestycji.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.