Termin realizacji: Rok 2023

Osiedle Jemiołuszki

Inwestycja Osiedle Jemiołuszki Lublin obejmuje kompleks dwóch budynków mieszkalnych zlokalizowanych w jednej z najatrakcyjniejszych części Lublina u zbiegu ulic Wróbla i Jemiołuszki. Zostały one świetnie wkomponowane w tereny zielonej doliny a dzięki nowoczesnej, nieregularnej bryle i 7-kondygnacyjnej dominancie podkreślają wielkomiejski charakter naszej inwestycji.


Osiedle Jemiołuszki Lublin to 127 zróżnicowanych mieszkań, ogródki na parterze, balkony oraz tarasy na najwyższych piętrach to niewątpliwe atuty, które pozwolą tutaj każdemu znaleźć swoje wymarzone mieszkanie. Pod płytą budynków znajdować się będą parkingi podziemne, do których bezpośrednio będzie można zjechać cichobieżną windą. Znajdą się tam również komórki lokatorskie.


Dla osób ceniących bliskość natury, na łagodnym zboczu doliny stworzona zostanie zielona strefa wypoczynkowa z oczkami wodnymi, licznymi nasadzeniami i wyjątkowym klimatem do popołudniowych spacerów. W bliskiej okolicy znajdują się żłobki, przedszkola, szkoła, galerie handlowe, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i dyskonty spożywcze.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.