Termin realizacji: Rok 2017

Osiedle Lipowy Park – Trzeci Etap


Apartamenty LIPOWY PARK to zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które tworzą eleganckie i przytulne osiedle w rejonie ulic Bielskiego/Strzeszewskiego/Jamrożka/Czumy w Lublinie.

Inwestycja zaprojektowana została z myślą o Klientach poszukujących komfortowych domów z garażem i ogródkiem w spokojnej okolicy, ale jednocześnie w niedalekiej odległości od ważnych dla codziennego życia miejsc handlowo-rekreacyjnych.

Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji – przy ul. Zdzisława Jamrożka oraz Ignacego Czumy w Lublinie powstają dwa zespoły budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. W każdym domu zaprojektowane zostały dwa samodzielne lokale, z zachowaniem troski o wygodę i prywatność mieszkańców. W przyziemiu budynku znajdą się garaże, a na tyłach domów wydzielone ogródki.

W większości lokali układ funkcjonalny mieszkań został zaplanowany na dwóch kondygnacjach. Na parterze mieści się strefa dzienna z salonem i kuchnią oraz toaleta, natomiast na piętrze dwie lub trzy sypialnie i łazienka.

W ofercie znajdują się atrakcyjne mieszkania 3-pokojowe oraz 4-pokojowe z garażami o łącznej  powierzchni od 87 do 120 m2.

Atuty lokalizacji:

  • spokojna, zielona część miasta;
  • sąsiedztwo kameralnej zabudowy;
  • bliskość miejsc handlowo-rekreacyjnych (OLIMP, AUCHAN, IKEA);
  • łatwy i szybki dojazd do centrum Lublina;
  • doskonała komunikacja z innymi dzielnicami miasta oraz z obwodnicą;
  • bliskość ścieżek rowerowych, dająca możliwość aktywnego wypoczynku

Lokalizacja inwestycji