Termin realizacji: Rok 2008

Promenada


Obiekt składa się z pięciu czterokondygnacyjnych segmentów, w których znajduje się się 148 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni: od 40 do 117 m kw. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona Odbiorców. Dla osób ceniących przestrzeń zaplanowano mieszkania dwupoziomowe, natomiast dla niepełnosprawnych mieszkania z wejściem na poziomie terenu. Przy projektowaniu mieszkań szczególną uwagę zwracano na ich funkcjonalność. Mieszkania posiadają ponadto przestronne balkony i tarasy, a niektóre mieszkania na parterze również ogródki przydomowe. Pod budynkami zaprojektowano garaże. Na terenie osiedla znajdują się również miejsca parkingowe. Dla zapewnienia komfortu mieszkańców osiedle jest ogrodzone i strzeżone, a teren całkowicie zagospodarowny.

Osiedle jest w pełni zagospodarowane a jego niewątpliwe atuty to: – bardzo dobra lokalizacja, z dogodnym dojazdem do centrum, – niska, kameralna zabudowa, – starannie przemyślane detale architektoniczne, – dziedziniec z miejscem do odpoczynku. – plac zabaw dla dzieci. Mieszkania oddawane są w tzw. standardzie deweloperskim.

Lokalizacja inwestycji


Zobacz nasze
aktualne inwestycje


GALADOM S.A. od ponad 20 lat buduje domy dla mieszkańców Lublina i okolic. W naszych budynkach mieszka łącznie ok. XXX tys rodzin. Satysfakcja z możliwości uszczęśliwiania kolejnych pokoleń daje nam niesamowitą siłę do działania i ciągłego rozwoju.